21 Kasım 2015 Cumartesi

KYANİ

Kyani Ailesi Uzun bir aradan sonra  herkese tekrardan merhaba demek istiyorum.Bugün size hayatıma giren Kyani ailesinden ve muhteşem 3 ürününden bahsetmek istiyorum.Ürünleri hem kendim hem de ailem kullanıyor ve biz ailecek bu muhteşem ürünlerin etkisinden kendimizi alamıyoruz. Beni bu muhteşem ürünlerle  tanıştıran sevgili dostum İdil' e ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayesinde muhteşem üç ürün kullanarak  hayatımızı daha sağlıklı hale getiriyoruz.


Ürün almak için aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.
https://healthof3.kyani.net/
( Sayfaya girdiğiniz de ürünlerin üzerine tıkladığınızda sizi  sayfaya  yönlendirecektir. )


Ürünlerin bir de içeriğine birazcık bakalım mı ??
NİTRİK OKSİT

Birçok insanın hayatı boyunca adını birkaç kez duyduğu ancak ne olduğunu tam olarak bilmediği bu bileşim, insan hayatının devam etmesine vesile olan çok önemli maddelerden birisidir.

Nitrik Oksit kelimesine Yaşam Molekülü denmektedir.

24 yaşına kadar max. seviyede salgılanır. Yaş ilerledikçe azalır ve yaşlanma başlar.


1998 yılında Nobel Fizyoloji ve Tıp Ödülü'nü paylaşan üç bilim adamı, kanda bulunan nitrik oksit (NO) adlı molekülün damarda gevşetici bir etkisi olduğunu keşfetmişlerdir.  (İnsanlık tarihinde insanlığa en faydalı 4 buluştan biri olarak kabul edilir.)

 Nitrik oksit iki hayati organımız olan beynimiz ve kalbimizin çalışmasında düzenleyici rol oynar. Bu düzenleyici rolünü, kanın damarlarda rahat bir şekilde akmasını ve tüm organlarımızda rahat bir şekilde dolaşmasını sağlayarak gerçekleştirir. Böylece kan akışını düzenleyip rahatlattığı için beyin kanaması ve kalp krizi riski düşer.

Nitrik oksit, insan vücudunda doğal olarak üretilen bir hormon, yani kimyasal bir habercidir; sinir, dolaşım, savunma, solunum ve üreme sistemlerinin hayati fonksiyonlarının düzenlenmesinde stratejik bir rol oynamaktadır. Nitrik oksidin çok önemli bir görev üstlendiği yerlerden biri de damarlarımızdır.


Eğer vücutta daha çok nitrik oksit oluşturabilirsek, uzun  ömürlü olabiliriz ve sağlığımızı koruyabiliriz.


SUNRİCE 

Kırmızı ve mor meyvelerin faydaları mı ?

En güçlü antioksidandır.
Hücreleri korumaya yardımcı olur.
Kalp sağlığını korur.
İltihaplanmalara karşı yardımcı olur.
Yaşlanmaya ve strese karşı sizi korur
Enerjinizi arttır.
Ruh sağlığını korumaya yardımcı olur.


Sunrise içerdiği ; 11 adet kırımızı , mor meyve, aloe vera, noni meyvesi ve bee poleni sayesinden vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur.


OMEGA 3 

En yüksek oranda  Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir. Vahşi alaska somonundan elde edilen omega 3' tür.  Tabletler ise balık kıkırdağından yapılmıştır.

Uyku esnasında derin bir Rem uykusu süreci sağlar, bu saye de vücudunuz kendini  yeniler .

Omega 3 vücudun üretemediği , sağlıklı yaşam sürebilmek için dışardan alınması zorunlu bir yağ asitidir.


*Daha fazla ürün  detayları için  kyani ' nin bilimsel olan tüm verilerinin yer aldığı aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

http://www.kyaniscience.com

Not: Ürün almak istiyosanız ama doktor kontrollünde içtiğiniz herhangi bir ilaç varsa doktora başvurmanızı gerekmektedir. 

Merak ettiğiniz başka sorunuz olursa  aşağıdaki mail adresine mail atabilirsiniz. 

healthfor3@gmail.com  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder