6 Aralık 2016 Salı

MİNE THERMAL

MİNE THERMAL

 
 
 
Bugün  blog da çok farklı bir konu ya değinicem. Ara sıra bildiğiniz gibi tavsiye veriyorum. Bu sefer ki tavsiyem cilt bakımı ve masaj üzerine. Size Denizli Bölgesine ait Mine Thermal hakkında ufakta olsa bilgi vermek istedim.  Ben kendim evde bakım yapmayı çok severim özelikle pazar günleri  evde işlerimi yaparken saçıma yüzüme bir şeyler sürüp saatlerce bekleyebilirim. Evde olan ürünleri veya doğal üretilen ürünleri kullanmayı tercih ediyorum .Durum böyle olunca kullanmaktan keyif aldığım Mine Thermal ürünlerini de size ufakta olsa tanıtmak istedim.
Ürünlere sahip olmak istiyorsanız  firmanın mail adresinden ve telefonlarından sipariş vererek tehmin edebilirsiniz. Yazının sonuna tüm bilgilerini ekliyorum.Peloıd nedir?   Doğal jeolojik ve biyolojik olaylar sonucunda oluşan yer altı ve deniz kaynaklı organik ve/veya inorganik maddeleri içeriğinde barındırıyor.

PELOID TERAPİ’nin kökeni yazılı tarihin başlangıcı olan ilk çağa kadar uzanıyor. Yunanca Pelos (çamur) ve Therapy (tedavi) sözcüklerinden oluşan PELOID TERAPİ, günümüzde bilimsel olarak kanıtlanmış doğal cilt bakımı anlamına geliyor. Kaynaklar eski Mısırlıların Nil çamurundan güzellik, bakım ve tedavi amaçlı yararlandıklarını belirtiyor

 PeloId çamurun geldiği kaynağın sıcaklığı 235 çıkışı 90 derecedir. Bu yüzden bakteriyolojik yönden temiz ve kusursuzdur. Doğada 1000 yılda oluşur ve bu süreden önce çıkarılacak kıvama gelemez. Organik olmasının yanı sıra inorganik mineral yoğunluğunu ve doğal yapısını uzun süre koruyan bir üründür. Cildiniz için kullanabileceğiniz etkili ve destekleyici bir üründür.

Tek kokusuz çamurdur. Toprak ve su gibi basit bileşenlerden oluşmaz yani kil değildir. Yüksek miktarda termal sülfat, bikarbonat ve kükürt içerir. İçeriğinde koruyucu, raf ömrünü uzatıcı herhangi hiçbir madde veya kimyasal içermez.

Vücudun ihtiyacı olan mineralleri cilt bakımı ve güzelliğinde kullanan, öte yandan doğal olmayan hiçbir madde içermeyen Peloid Çamur, genç ve natürel bir cilt görünümü isteyenlere muhteşem çözümler sunmanın yanı sıra, cilt tedavisinde de reçetelere yazılan önemli bir ürün olarak yaygınlık kazanıyor.

MineThermal Peloidi ise , eski çağlardan bu yana Denizli’nin Sarayköy ilçesinde yer alan “Kokar Hamamı” ndan çıkarılıyor.

Akne ve siyah noktaların giderilmesinde, deri döküntülerinde, saç derisinde oluşan dermatolojik hastalıkların giderilmesinde, egzama(dermatit), sedef hastalığı(psoriasis) ve de kırışıklıkların onarılmasında çok etkindir. İçerdiği yüksek kükürt, mineraller ve oligo-elementler sayesinde cildin yenilenmesine ve sorunlarının doğal olarak giderilmesine yardımcı olur.

   Vücut Peloidi Sıkılaştırıcı & Rahatlatıcı olarak sunulmaktadır. Romatizmal hastalıklardan: Dejeneratif eklem hastalıkları( Osteoartritler), İltihabi romatizmal hastalıklar( Ramatoid Artrit, Ankilozan Spondilit), Yumuşak doku romatizması( Fibromyalji), Bel ağrısı, Tendinit sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir. Deri hastalıklarından: Mantar, uyuz, miyozit, deri dökülmesi, kiloya bağlı anatomi bozulmalarından selülit gibi rahatsız edici yapısal rahatsızlıklarda etkindir. Mineralleri sayesinde cildin yağ ve nem dengesini sağladığından cildin daha genç, dolgun ve güzel görünmesini sağlar. Termal kükürtün yağlanma etkisini azaltması sayesinde kanallardaki toksinlerin birikmesini engeller.

Ayrıca, %100 doğal yağlardan oluşan Mine Thermal Lavanta Masaj Yağı aslında Mine Thermal Peloid Çamur ürününün tamamlayıcısıdır. Tüm cilt tiplerine uygundur.


    Daha detaylı bilgiyi firma ile irtibata geçip öğrenebilirsiniz.

 

  • Adres: Nispetiye Mh. Firuze Sk. Ceylan Apt. No: 1 K: 1 D: 7 Akatlar - Etiler / İSTANBUL
 
 
 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder